středa 3. září 2014

Centrum Investic hledá redaktory

Jedinečná příležitost


Pro vznikající informační portál Centrum Investic hledám redaktory se zkušenostmi v investování (majitele firem, startupové investory, burzovní a realitní makléře, obchodníky, znalce, případně i studenty ekonomických oborů, obchodní a hypoteční poradce, těžaře či obchodníky s kryptoměnami, nebo jen lidi, které problematika z nějakého důvodu zajímá).

Staňte se redaktorem vznikajícího webového portálu zaměřeného na investice


Zviditelněte se a upozorněte na své schopnosti. Může to být ten správný impuls pro Vaši kariéru.

Nemusíte psát mnoho


Nemusíte být nutně jako der rasende Reporter E. E. Kisch. Stačí pravidelně/občasně krátký příspěvek, nebo čas od času větší článek. Jedinou podmínkou je držet se tématiky investování či financí.


Co za to


Odměnou Vám bude již zmíněné nakopnutí kariéry, můžete získat i vlastní web, blog či na subdoméně centruminvestic.cz pro vaši prezentaci a prezentaci vašich služeb.
Například realitní makléř by tam mohl vystavit info o sobě, jakou lokalitou se zabývá, pro koho pracuje, jaké má zkušenosti, co nadstandardního zákazníkům nabízí, mohl by tam vystavit své nejlepší nabídky, které by doporučil čtenářům jako investici. A ti by ho mohli v případě zájmu kontaktovat.

Kontakt

email


Žádné komentáře:

Okomentovat